Сміляни долучились до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення – любов назавжди»

rВже стало традицією, що в останній день вересня – в Україні відзначають День усиновлення. Напередодні свята 28 вересня у всіх містах і населених пунктах України з 14 до 15 години відбулася Всеукраїнська акція-флешмоб «Усиновлення – любов назавжди».

У місті Смілі вона зібрала дорослих і дітей на центральній площі міста. Її організаторами стали служба у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради, служба у справах дітей Смілянської районної державної адміністрації, центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Смілянської районної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, Смілянський міський відділ культури.

Яскраве, «живе» серце, яке зобразили учасники акції на центральній площі міста, стало нагадуванням про те, що «Немає на Землі гімну урочистіше, ніж лепет дитячих вуст». Усиновлення – особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…   

До флешмобу долучився і міський голова. Олесій Цибко, щиро привітав усиновителів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників! Висловив найщиріші слова поваги і вдячності з нагоди Дня усиновлення. Для кожної дитини найважливіше щастя – це мати родину, тата і маму.

Тож, нехай повниться дитячим щасливим сміхом кожна домівка, хай ростуть здоровими та успішними.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

viber_imagerzhldo r kkgvsh

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *