Сміляни долучились до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

HxKsUr_0Hm4Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в місті Сміла дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, інформують у Смілянському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасники акції проводять низку заходів для привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, займаються активізацією партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства, а також проводять інформаційні кампанії з метою підвищення обізнаності населення, з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми та намагаються сприяти формуванню свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

У Смілянському ЦСССДМ нагадують, у випадку, якщо відносно вас чи ваших знайомих було вчинено насильство обов’язково зверніться за допомогою до правоохоронних органів чи центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *