Сміляни долають марафон онлайн-лекцій від Всеукраїнського екопроєкту «Zero Waste School»

100719376_1682298201911163_966208895313772544_nКоманда «EcoTerra» смілянської школи-родини №15 впевнено долає марафон онлайн-лекцій, які проводяться під егідою Всеукраїнського екологічного проєкту «Zero Waste School». Проєкт ініціював благодійний фонд Klitschko Foundation, інформують у школі №15.

Нагадаємо, навчальний заклад цього року виграв конкурсний відбір учасників.

20 травня у школі провели три інтерактивні лекції у програмі ZOOM.

З Софією Тарасюк сміляни дізналися секрети успішної зовнішньої комунікації для того, щоб шкільні починання та успіхи можна було популяризувати, легко знаходити однодумців для реалізації ідеї.

Спікер Олександр Бабій розтлумачив основи фандрайзингу та представив різні шляхи залучення коштів для реалізації задуманого. Сміляни впевнились, що успішним проект буде лише в тому випадку, коли цільова аудиторія отримає особисту цінність від його реалізації.

Фінальною стала зустріч з директором фонду Klitschko Foundation Аліною Носенко, яка впродовж двох годин заряджала слухачів енергією позитивного мислення, переконувала в тому, що будь-яке починання в контексті глобальних цілей розвитку є цінним як для окремої громади, так і для міста, держави і навіть планети.

Продуктивне навчання у смілянській школі триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *