Сміляни дізналися, де можуть отримати безоплатну соціальну та правову допомогу

зах_люди_інв_resizeУ Міжнародний день людей з інвалідністю у центрі зайнятості провели захід для безробітних за участю фахівців Управління соціального захисту населення Смілянської райдержадміністрації та Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Захід відвідала 21 особа.

Яна Бузун – головний спеціаліст відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці та нагляду за правильністю призначення пенсій: «Людям з інвалідністю ми допомагаємо отримати засоби для реабілітації. Наприклад, ортопедичне взуття чи крісла-візки. Також ми допомагаємо тим, хто потребує санаторно-курортного лікування. Дізнатися детальніше про послуги та необхідний пакет документів для їх отримання можна за адресою: вул. Незалежності, 37, каб.3».

Наталя Мамонова – начальниця відділу організації надання БВПД та роботи з її надавачами: «До нас звернутися за безоплатною первинною правовою допомогою може кожен. Ми роз’яснюємо доступно для кожного клієнта як вирішити проблемні ситуації: до кого звертатися та з якими документами. Допомагаємо оформити такі звернення, скарги тощо. А от вторинну правову допомогу безоплатно отримують окремі категорії осіб. В тому числі це люди з інвалідністю, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, діти, особи, що постраждали від домашнього насильства.»

Олена Сокол – головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання правової допомоги: «Ми консультуємо людей з інвалідністю щодо оформлення статусу, складання індивідуальної програми реабілітації, реалізації свого права на працю, встановлення пандусів, стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, тощо. Запрошуємо скористатися нашими послугами. Ми знаходимося за адресою: вул. Соборна 96А».

Модератором заходу стала Інна Дмитренко – заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «Навчальні семінари та тренінги для людей з інвалідністю ми проводимо постійно. До Міжнародного дня людей з інвалідністю ми намагалися, щоб ці люди відчули, що суспільство їх підтримує. Для нас важливо, щоб відвідувачі отримали максимум користі із цього заходу і знали де і хто їм допоможе вирішити їхні щоденні потреби».

Інформація Смілянського центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *