Сміляни активно підтримують жителів областей України, де ведуться бойові дії

-5359618813584325324_121Події військового часу в нашій країні принесли багато горя й випробувань мільйонам українців, розлучили сім’ї. Але цей час випробувань показав нам сутність і глибину душі наших співвітчизників, які за покликом серця допомагають країні вижити, вистояти, об’єднатись. Саме так працюють волонтери: збирають гуманітарну допомогу в містах і селах, де немає бойових дій, організовують доставку гуманітарки із-за кордону, доставляють необхідні і такі важливі вантажі із допомогою в «гарячі точки» України.

Смілянська міська рада, в якій із самого початку війни організована робота центру гуманітарної допомоги, консолідує зусилля місцевої влади та багатьох волонтерів.

Тому, гуманітарні вантажі відправляються на Київ, Чернігів, Бучу, у Миколаївську та Сумську області. Одним із напрямків надання допомоги є Харків, у волонтерський центр якого «Просто люди» доправляє наші вантажі волонтер, харків’янин Павло Кавун.

Продукти харчування, предмети першої необхідності, дитячі памперси містяни отримують у цьому центрі.

А у міській дитячій клінічній лікарні, у Харківському перинатальному центрі, в ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАУН України» із радістю зустрічають допомогу смілян медикаментами та іншими лікувальними засобами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *