Смілянським школярам допомагають знайти професію до душі

186513634_982812389122292_2817338570054946173_nКожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від роботи задоволення.

Дні гостинності в Смілянському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів – це заходи, метою яких є залучення випускників загальноосвітніх шкіл міста та району до вступу в цей навчальний заклад, надання інформації здобувачам освіти про умови вступу та напрямки навчання в закладі освіти.

Саме з цією метою 14 травня у центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів пройшли майстер-класи до Дня гостинності для учнів смілянської школи №4.

Під час заходу школярі ознайомилися з матеріально-технічною базою центру, умовами навчання, консультації в навчальних аудиторіях та виробничих майстернях.

Важливість професій, які опановують здобувачі освіти центру, їх актуальність та перспективність продемонстрували представники кожної професії, розповіли у Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *