Смілянським учням презентували заклади, в яких можна здобути освіту після школи

55244581_384752852360581_1859691809484046336_oДнями, під час Акції «Випускник – 2019» у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості відбулася презентація вищих та професійно-технічного навчальних закладів для категорійних дітей (сиріт, напівсиріт, дітей під опікою та осіб з інвалідністю) старших класів загальноосвітніх шкіл Сміли.

На заході були представлені Смілянський коледж харчових технологій, Смілянський промислово-економічний коледж та державний навчальний заклад Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Представники навчальних закладів розповіли про нові правила та умови вступу 2019 року; ознайомили з переліком професій та спеціальностей, які можна отримати у цих навчальних закладах та які є затребуваними на ринку праці Смілянщини. Використовуючи відеоролики, представники навчальних закладів показали навчальні класи та лабораторії; розкрили шляхи для особистого розвитку та цікавої організації власного дозвілля.

Також під час заходу, спеціаліст з профорієнтації Смілянського МРЦЗ Олександр Скомкін презентував Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія». На зустрічі розповіли про консультаційну мережу, яка дає можливість школярам дистанційно пройти тестування, визначити власні схильності, здібності та зрозуміти свої професійні інтереси.

– Ця інформація  є важливою для старшокласників, особливо тоді, коли вони стоять на порозі дорослого життя і мають подумати про подальше навчання. Ми допомагаємо учням усвідомлено обрати професію, врахувавши власні здібності, можливість працевлаштування, ситуацію на ринку праці», – наголосила директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *