Смілянським старшокласникам розповіли як шукати роботу

20180117_135911 (2)17 січня учні 9-тих класів школи №3-колегіуму відвідали Смілянський міськрайонний центр зайнятості. Школярів зустрів і провів цікаву вступну бесіду провідний фахівець із профорієнтації Олександр Сергійович Скомкін. Учні дізнались про формулу пошуку роботи. Виявляється, вона складається з трьох складових: хочу, можу, потрібно. Про це детально можна було почути в лекційному залі центру зайнятості. Учні мали змогу переглянути відеоролики про те, чим керуються їхні ровесники, обираючи ту чи іншу професію. Дев’ятикласники дізнались також, що є професії, що вже відходять у минуле (наприклад, листоноша), які, можливо, з’являться у майбутньому (наприклад, диспетчер щоденних перельотів до Марсу), та професії, що є актуальними для сьогодення. Дівчата переважно цікавились професією лікаря, а хлопці – програміста.

Зустріч пролетіла цікаво, легко і невимушено. Головне, що доніс до дитячих сердець Олександр Сергійович, це те, що від будь-якої роботи потрібно, насамперед, отримувати задоволення. Тоді і життя пройде радісно і цікаво.

Учні 9-их класів вдячні Смілянському міськрайонному центру зайнятості за цікаву зустріч і готуються пройти тестування для визначення своїх здібностей і нахилів до певної професії.

Чуйко О.В., Шевченко Ж.В.,

класні керівники 9-их класів

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *