Смілянським школярам запропонували передати свій проект у столичний музей імені Коперника

1Учениці 11 класу школи №3-колегіум Анна Гетьман та Анастасія Гетьман мали нагоду стати учасниками VIII Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», що проходила в місті Києві з 21 по 23 листопада. Приїхавши з виставки дівчата поділилися враженнями.

«У рамках конкурсу ми відвідали прес-конференцію американця Грегорі Олсона, третього космічного туриста. Олсон спілкувався з учасниками конференції англійською мовою, але за бажанням можна було взяти перекладача та слухати мовою своєї країни. Дякуючи високому рівню викладання англійської мови в школі №3-колегіумі, ми з легкістю розуміли, про що говорить доповідач, та не потребували послуг перекладача.

Також ми відвідали китайсько-українську виставку технологій та інновацій, мали змогу побувати на міжнародному промисловому форумі, на виставці досягнень українських інститутів та науковців. Другого дня відбулось офіційне відкриття виставки та захист робіт учасників. В нашій категорії (технічна творчість та винахідництво) було представлено 19 учасників. Наші роботи мали змогу побачити спонсори, журналісти, науковці та головне журі цього конкурсу.

Наш проект «Міні-планетарій» дуже сподобався першому віце-президенту Національної академії наук України А.Г.Наумовцю. Він запропонував нам передати його на виставку в Київ до музею ім. Коперника, щоб про наш проект дізналось більше людей. Пропонували продати ідею або створити свій бізнес.

В останній день відбулось нагородження проектів. 12 учасників посіли 1, 2, 3 місця. З усіх робіт віце-президент Національної академії наук України разом з директором Київського політехнічного університету визначили 7 робіт, які достойні грандів. Ми вибороли один з цих грандів серед 119 учасників. Це велика відзнака і дуже великий поштовх для продовження роботи.

Звичайно, ми повернулись з масою емоцій, новими ідеями, як удосконалити наш міні-планетарій, та великою вдячністю рідній школі №3- колегіуму і вчителю фізики Ользі Вячеславівні Чуйко, яка допомогла нам створити наш проект і здобути таку вагому нагороду!».

За інформацією прес-центру школи №3-колегіум

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.