Смілянським школярам показали як синоптики прогнозують погоду

21687627_841952392648902_707861263035412524_nІз початком нового навчального року відновилася активна робота патріотично-краєзнавчого відділення гуртка «Патріот», який діє у школі №7.
Одним із важливих напрямків його діяльності, особливо у теплий сезон, є проведення екскурсій та краєзнавчих розвідок.
Нещодавно гуртківці (учні 6-Б класу) разом зі своїм керівником, вчителем історії П.В. Єлесіним побували у с. Холоднянське Смілянського району, де знаходиться метеорологічна станція «Сміла».
Крім цікавої розповіді про історію метеоустанови, яка фіксує кліматичні показники Смілянщини вже понад 90 років, школярі отримали змогу ознайомитися зі спеціальними приладами, за допомогою яких проводяться вимірювання погодних умов.
Зокрема, на відкритій дослідній ділянці біля приміщення метеостанції учні оглянули спеціальні термометри, які визначають температуру ґрунту і повітря, барометр, що фіксує показники атмосферного тиску, флюгер, який визначає напрям вітру тощо.
З інтересом учасники гуртка оглядали й ті прилади, назви яких вони почули вперше. Це, наприклад, анеморумбометр – прилад, який вимірює швидкість вітру; гігрометр – прилад, який вимірює вологість; плювіограф – прилад, який вимірює кількість опадів та інші.
Змістовний характер екскурсії дозволив учням розширити свої знання з історії рідного краю та поглибити загальний кругозір.

Єлесін П.В., 
керівник патріотично-краєзнавчого відділення 
гуртка «Патріот»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *