Смілянським школярам нагадали, чому на залізниці треба бути обережними

177163081_1876511839192947_2664806138442534349На залізничному транспорті виникає щораз більше нещасних випадків за участі школярів. Тому, 22 квітня під час Тижня безпеки життєдіяльності до учнів 6-В класу школи №7 завітав представник локомотивного депо ім. Т.Г. Шевченка, старший машиніст Ігор Матвієнко.

Про це розповіла класний керівник Матвієнко Т.А.

Шестикласникам провели лекцію-презентацію, розповіли, чому надзвичайно важливо дотримуватися правил безпеки під час перебування на залізниці або біля неї.

Під час бесіди діти почули, що порушуючи ці правила, вони не тільки піддають небезпеці своє життя і здоров’я, але і спричиняють чимало ускладнень у роботі транспорту. Інколи загрожують навіть безпеці руху потягів, життю і здоров’ю пасажирів, збереженню вантажів.

Діти почули багато корисного, а також отримали буклети з важливою інформацією. Головне, що прагнули донести до підростаючого покоління організатори та учасники зустрічі – залізниця – зона підвищеної небезпеки, а не розважальний майданчик.

Користуючись нагодою, діти спілкувалися з Ігорем Васильовичем, отримавали відповіді на запитання. На завершення зустрічі шестикласники подякували ностю та зробили спільне фото.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *