Смілянським провідним спортсменам призначили стипендії. Названо імена стипендіатів

stupendiaРішенням виконавчого комітету призначено стипендію провідним спортсменам м. Сміла у розмірі 500 грн. Її молоді спортсмени отримуватимуть щомісяця з січня до червня 2020 року.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Окрім того будуть вручені відповідні сертифікати та нагороджені Грамотою виконавчого комітету міської ради:

1) Тетяна Овчаренко, за І і ІІІ місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал Героя Радянського Союзу, професора О.В. Тканка», І і ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І-ше місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І-х і одне ІІІ-тє місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики;

2) Антон Шуляченко, за ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;

3) В’ячеслав Силка, за ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное;

4) Дмитро Губанов, за ІІІ місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Кам’янець-Подільського міського голови, І місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б. Хмельницького;

5) Анастасія Дзюбан, за І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;

6) Заріна Рузієва, за І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «Спортивна надія України 2019», ІІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвяченому 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників;

7) Єлизавета Кузьміна, за ІІ місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики;

8) Назар Лавренко, за І місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І місце у чемпіонаті України з хортингу;

9) Костянтин Панасенко, за І, ІІ і ІІІ місця у  ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, два І-х, одне ІІ-ге і два ІІІ-х місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате;

10) Ігор Мозуль, за І і ІІІ місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ місце у Чемпіонаті України з хортингу;

11) Вадим Письменний, за два І-х місця у Чемпіонаті Європи з хортингу;

12) Артем Химич за два І-ші місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв;

13) Анна Коротич, за три ІІ-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;

14) Давид Стахурський, за  три І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе»;

15) Олексій Суханов, за два І-х місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе». 

Також відзначено одноразовою грошовою винагородою тренерів в сумі 1 тис. грн., які підготували провідних спортсменів-стипендіатів м. Сміла, буде вручено відповідний сертифікат та нагороджені Грамотою виконавчого комітету міської ради:

1) Чернявська Катерина Миколаївна, тренера-викладачаз легкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

2) Панчоха Марина Іванівна, керівника гуртка «Вольнік»  Будинку дитячої та юнацької творчості;

3) Кириленко Юрій Мусійович, керівника гуртка «Веслування» Будинку дитячої та юнацької творчості;

4) Баєв Сергій Миколайович, тренера-викладачаз важкої атлетики Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

5) Левченко Анатолій Михайлович, тренера-викладачаз хортингу Дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп», керівника спортивного клубу  «Прайд»;

6) Пітенко Сергій Анатолійович, тренера-викладачаДитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;

7) Дем’яненко Ніна Трохимівна, тренера обласного регіонального центру «Інваспорт».

Нагадаємо, кількість стипендіатів у Смілі збільшили з 20 до 30 осіб, а також розділили їх – цьогоріч окремо відзначають молодь за досягнення у спорті, окремо – за творчі та наукові здобутки. Стипендіатів комісія обирає щопівроку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *