Смілянським підприємцям надаватимуть допомогу на дітей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №329 від 22.04.2019 р., на період карантину та повний місяць після його закінчення надається допомога на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування, та належать до першої і другої групи платників єдиного податку.

Постанова набула чинності з дня опублікування у виданні «Урядовий кур’єр» 05 травня 2020 року, інформують у Смілянському управлінні праці та соціального захисту населення.

Відповідно до постанови допомога надається одному з батьків (підприємцю) на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку (включно) у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп станом на 1 січня 2020 року, і виплачується щомісячно за повний місяць. 

Станом на 1 січня 2020 року розмір прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років становить 1779,00 грн., від 6 до 10 років – 2218,00 грн.

Громадянам, які обиратимуть спосіб подання заяви про призначення допомоги в електронній формі, необхідно зайти на стартову сторінку системи надання послуги з призначення допомоги  – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua.

Інформація про умови призначення  допомоги та порядок подання заяви і документів для її нарахування розміщена на сайті виконавчого комітету Смілянської міської ради (smila-rada.gov.ua).

Також внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій та Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, якими збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг одержувачами житлових субсидій та пільг, за наявності якої житлова субсидія не призначається.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *