Смілянським першокурсникам презентували молодіжний клуб «Крок до успіху»

IMG_20190402_135402У Смілянському коледжі харчових технологій п’ятий рік поспіль працює Молодіжний клуб «Крок до успіху». Діяльність клубу спрямована на підтримку в першу чергу молодих людей з числа соціально вразливих категорій в перехідний період до самостійного життя та сприяє розвитку їх потенціалу та соціальних контактів, виховує лідерські якості та самоорганізованість.

Куратори проекту, фахівці із соціальної роботи Смілянського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Максим Пархоменко, Євген Матвєєнко, Юлія Старинець та Дмитро Бобошко презентували студентам-першокурсникам форми та принципи цікавої програми тренінгів для сприяння соціалізації молоді, покращення розуміння їх потреб та задоволення виявлених потреб. 

За принципом «рівний – рівному» у командних іграх студенти висловлювали своє бачення проблеми самореалізації особистості в молодіжному середовищі, а також вчилися шукати  власні варіанти вирішення цієї проблеми, інформує прес-центр Смілянського коледжу харчових технологій.

IMG_20190402_135402 IMG_20190402_141007

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *