Смілянський водоканал співпрацює з колекторами?

Нещодавно в Інтернеті з’явилась інформація про те, що в Смілі нібито почне працювати колекторська фірма, яка займатиметься боржниками комунальних підприємств міста, зокрема і боржниками “ВодГео”.

Як повідомив  директор КП “ВодГео” Петро Абажей, такі розмови на рівні керівництва міста дійсно ведуться і вже, нібито, є юридична організація, яка буде займатися цим питанням. Проте Петро Іванович наголосив, що ні з якими, чи то колекторськими, чи юридичними фірмами, смілянський водоканал не співрацює і співпрацювати не буде. Підприємство відмовилося укладати договори з такими організаціями.

Петро Абажей підкреслив, що керівництво підприємства не мало на меті знайти фірму, яка буде “вибивати” борги, і не займалось пошуком даних фірм. А зі своїми боржниками “ВодГео” працюватиме напряму, без сторонньої допомоги і це є принципова позиція підприємства.

Щодо боржників, які мають велику заборгованість за водопостачання та водовідведення, КП”ВодГео” звертатиметься до суду і там вирішуватимуть питання про стягнення боргу. Іншим варіантом вирішення проблеми і  погашення заборгованості є реструктуризація.

 Лише цими шляхами йтиме підприємство, а не залученням колекторських фірм, наголосив Петро Абажей.

Денис Стасюк

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *