Смілянський відділ поліції розпочав досудове розслідування щодо факту смерті новонародженої дитини

13 червня до Смілянської місцевої прокуратури надійшло звернення від 28 річної жительки міста Сміли про те, що 09.06.2017 в приміщенні Смілянської районної лікарні ім. С.Бобринської, під час пологів її новонародженна донька, отримала травми у вигляді крововиливу у наднирники, від яких в подальшому дитина померла.
Про це інформує Смілянська місцева прокуратура. Прокуратурою негайно скеровано звернення до Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та організації досудового розслідування.

На даний час слідчі слідчого відділу Смілянського ВП розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст 140 Кримінального кодексу України, а саме невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо вони спричинили тяжкі наслідки неповнолітньому.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 140 КК України – карається обмеженням волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 3 – х років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3- х років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *