Смілянський «Ветеран» із розгромним рахунком переміг черкащан у боротьбі за призове місце чемпіонату

1603dsc_001416 березня в черкаському СК «Будівельник» відбулися фінальні матчі та ігри за 3-ті місця чемпіонату Черкащини з футзалу у вікових категоріях – 35+, 40+ і 45+. Наше місто у Чемпіонаті в категорії 35+ представляла команда «Ветеран» Сміла (тренер та капітан команди Ігор Новочуб).

Цього разу «Ветеран» Сміла, виборюючи 3 місце у чемпіонаті, зустрілася з  ФК «Черкаси». Гра закінчилася «всуху» із розгромним рахунком 6:0 на користь смілян.

Голи забили Карпенко, Гаркавий (2), Павлов (2), Боговик.

Перемігши черкаську команду, команда «Ветеран» Сміла  стала бронзовим призером чемпіонату Черкащини з футзалу серед ветеранів  35+ сезону 2019 року. Пишаємося нашими футболістами та щиро їх вітаємо!