Смілянський центр зайнятості запрошує клієнтів користуватися електронним кабінетом

1481899806-2348Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує  електронні сервіси, які на сьогодні є однією з найпрогресивніших форм надання послуг громадянам та роботодавцям.

Про це інформують у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

У 2018 році державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий  веб-сайт «Єдине соціальне середовище».

Однією  з переваг нового сайту є електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, доступність до яких не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

«Електронний кабінет роботодавця»  – це сервіс з використанням сучасних інформаційно-консультаційних технологій зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу на відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня взаємодії з роботодавцями зі службою зайнятості.

У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. В «Електронному кабінеті роботодавця» передбачена можливість подання звітів за формою  «3-ПН» «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», у тому числі і уточнювальних, в онлайн-режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій ЄІАС тощо.

Тому пропонуємо скористатися даною можливістю використання електронних кабінетів та оцінити їх переваги в роботі.

За детальною інформацією щодо послідовності реєстрації та авторизації на веб-сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua звертатися до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського МРЦЗ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *