Смілянський центр зайнятості відкрив онлайн-центр із пошуку роботи

13559Нові форми роботи в режимі онлайн впроваджують працівники Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Для потреб клієнтів, що шукають роботу, було створено та облаштовано відкритий майданчик «Онлайн-центр». Тут відвідувачі можуть отримати інформацію та відпрацювати онлайн-методи пошуку роботи і навички самопрезентації.
Смілянський центр зайнятості відкрив онлайн-центр із пошуку роботи

До послуг клієнтів тут комп’ютер із доступом до Інтернету, а також здійснюється відеотрансляція актуальної інформації на моніторі. В онлайн-центрі користувач скористатися електронною поштою, пройти онлайн-співбесіду з роботодавцем, взяти участь в онлайн-аукціоні претендентів, переглянути відео вакансії та презентації роботодавця. Також тут є всі умови для того, щоб підготувати та здійснити запис відеорезюме і розмістити його в мережі онлайн. Працівники служби зайнятості завжди нададуть допомогу в користуванні можливостями центру, і зокрема у створенні відеорезюме.

«З розвитком нових технологій послуги служби зайнятості повинні теж розвиватися, оновлюватися в ногу з часом. Тільки тоді ми почнемо бути ефективними та потрібними клієнтам. Сподіваємося, що нові форми співпраці будуть цікаві як роботодавцям так і пошукачам роботи, та будуть економити час і кошти клієнтів служби зайнятості, підвищувати мобільність їх взаємодії», – розповіла порталу «Діловий регіон» директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

Цей перспективний напрямок роботи у Смілянському центрі зайнятості тільки розпочатий. Нині центр зайнятості домовляється з роботодавцями щодо створення відеовакансій та відеосюжетів про підприємства з наступним розміщенням їх на сайті Державної служби зайнятості, на каналі YouTube обласного центру зайнятості та переглядом їх в «Онлайн-центрі» Смілянського центру зайнятості, інформує Діловий світ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “Смілянський центр зайнятості відкрив онлайн-центр із пошуку роботи”

  1. Василь коментує:

    Та зробили б сайт нормальний з вакансіями, пів приміщення можна було б в оренду здати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *