Смілянський центр зайнятості провів семінар для медпрацівників

IMG_20190424_09053624 квітня 2019 року співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний семінар із вивільнюваними медпрацівниками комунального некомерційного підприємства “ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ” Смілянської міської ради.

Такі семінари проводяться для того, щоб пояснити та порадити вивільнюваним працівникам їхні можливості щодо працевлаштування і гарантії, які надаються у цьому питанні, надати правову допомогу. Спеціалісти центру зайнятості мотивують та готують цих фахівців до зміни місця роботи в майбутньому. Роботодавці також отримують необхідні консультації, гарантії збереження авторитету в скрутній обстановці та збереження позитивного настрою колективу. 

IMG_20190424_090536

Юлія Кравченко за фахом фельдшерка, але зараз працює медичною сестрою у Смілянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10. Жінка каже, що їй подобається робота, вона любить дітей і сама теж мама. Сьогодні для неї та її колег проведено семінар, на якому пояснили що робити при вивільненні працівників. Подібні заходи підтримують морально та інформують фахівців щодо їхніх прав, можливостей та подальших дій. У заході взяло участь дванадцять осіб. Серед спікерів – співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості Любов Пастушенко та Ольга Дар’єва.

IMG_20190424_091728

Любов Пастушенко пояснила медикам їхні права на послуги державної служби зайнятості, матеріального забезпечення, переваг та умов їх отримання.

Ольга Дар’єва презентувала актуальні вакансії регіону для медпрацівників: «Важливо, щоб учасники семінару зрозуміли, що вони не залишаються сам на сам з проблемою потенційного безробіття. Співробітники центру зайнятості готові надавати допомогу і консультувати чим саме ми можемо бути корисними».

Пані Юлія зацікавилася запропонованою вакансією фельдшерки швидкої допомоги, саме ця посада відповідає фаху жінки: «Але, звичайно, я б хотіла залишитися працювати на своєму місці. Працювати у команді швидкої допомоги і поєднувати виховання дошкільнят, на мою думку, дуже важко. Найближчим часом  я обов’язково звернуся за допомогою до служби зайнятості.»

Цього року це п’ятий семінар із вивільнюваними працівниками у м.Сміла. Проінформовано 68 фахівців регіону, які опинилися у подібній ситуації. Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує  роботодавців до активної співпраці щодо вивільнення працівників.

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *