Смілянський центр зайнятості інформує роботодавців

centr_zaynyatostiНа виконання Постанови правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 30.03.2018 № 163 «Про розвиток системи професійного навчання безробітних на виробництві під замовлення роботодавців» Державна служба зайнятості проводить опитування з метою визначення переліку роботодавців, які готові забезпечити професійне навчання зареєстрованих безробітних на виробництві з подальшим працевлаштуванням.

Державною службою зайнятості (Центральним апаратом)   надіслані інформаційні матеріали про розвиток системи професійного навчання безробітних на виробництві під потреби роботодавців, умови, способи співпраці та взаємодія із роботодавцями для наближення існуючої системи професійно – технічного навчання до вимог роботодавців, з якими Ви можете ознайомитися.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості інформує, що проведення професійного навчання зареєстрованих безробітних на виробництві, в т. ч. за дуальною формою  це – теоретичне навчання на базі навчального закладу, а виробниче  навчання та практика на матеріально- технічній базі підприємства, результат такого навчання – видача навчальним закладом документів державного зразка, з подальшим їх працевлаштуванням.

Довідка за телефоном: 41189

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *