Смілянський центр зайнятості допомагає підприємцям у пошуку потрібних працівників

Бізнес ледіНа сьогодні в структурі економіки, зокрема, Сміли, вагому роль відіграє підприємництво, завдяки якому збільшуються обсяги виробництва та надання різноманітних послуг, покращується їх якість та, відповідно, рівень життя. Серед підприємців нашого регіону є чимала частка жінок, які займаються власною справою – 43%.

Однією з таких успішних жінок – є підприємниця  Юлія Цибко, яка розпочала свою кар’єру «бізнес-леді» з вересня 2017 року. Пані Юлія займається організацією харчування дітей в закладах освіти – два дитячих садочка та три загальноосвітні школи Сміли.

Організація харчування в закладах освіти досить складна та відповідальна справа. До того ж, з січня цього року МОЗ прописало новий санітарний регламент.

Переваги у співпраці зі службою зайнятості з перших днів своєї діяльності змогла оцінити пані Юлія, звернувшись за допомогою в підборі персоналу до Смілянського центру зайнятості. 

Більш ніж за три роки співпраці були працевлаштовані 22 особи за посадами «кухар» та «кухонний робітник», 4 безробітних пройшли стажування, за працевлаштування 3 безробітних на нові робочі місця роботодавець отримав компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску та компенсовані витрати на оплату праці.

Для оперативної роботи роботодавцям пропонується зареєструватися в «Електронному кабінеті роботодавця» (https://www.dcz.gov.ua/cabinet), попередньо звернувшись до консультантів роботодавця нашого центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *