Смілянський центр зайнятості допомагає місцевим ОСББ

осббІз 2002 року у Смілі успішно працюють близько 250 об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, з яких 56 – зареєстровані за останні два роки, інформують у Смілянському центрі зайнятоcті.

Однією з успішних управителів є Ольга Нікітченко, яка з 2015 року започаткувала власну справу в цій царині та очолила перші об’єднання. На сьогоднішній день в її підпорядкуванні 53 ОСББ та керівництво управлінською компанією «Сміла-дім».

Смілянський центр зайнятості не залишає без уваги ОСББ. Зі слів пані Ольги: «Служба зайнятості пропонує послуги, які є актуальними на сьогодні – допомога в підборі працівників, проведення стажування на робочому місці та надання роботодавцю компенсації фактичних витрат у розмірі ЄСВ, так як вид діяльності об’єднань віднесений до пріоритетних галузей економіки».

Із 2015 року за сприяння фахівців Смілянського міськрайонного центру зайнятості були працевлаштовані 22 безробітних, по 11 особам ухвалені позитивні рішення щодо надання роботодавцеві компенсації витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця. З початку 2020 року підприємицею створено 7 нових робочих місць, постійне місце роботи знайшли троє безробітних.

Переваги у співпраці вже змогли оцінити 6 роботодавців, які отримали компенсацію єдиного внеску за працевлаштування 9 безробітних на нові робочі місця, що створені в галузі надання послуг з управління (утримання) багатоквартирних будинків.

Як зазначила директор Смілянського МРЦЗ Тетяна Сумська, для управителів ОСББ на базі вищої освіти за ваучером, виданим центром зайнятості, є можливість за державний кошт отримати другу вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент» для отримання кваліфікації «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)»».

З детальною інформацією про порядок та умови видачі ваучера можна ознайомитися за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *