Центр зайнятості домомагає жінкам перетворювати мрії на цілі

Вже майже півтора століття жінки відстоюють свої права та ведуть боротьбу за рівноправ’я з чоловіками. І навіть сьогодні це не втратило своєї актуальності.

Днями з нагоди Міжнародного жіночого свята фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості долучилися до акції «Роль жінки в суспільстві».

Для безробітних жінок підготували низку заходів: засідання клубу для жінок «Успішна жінка», тренінг для жінок та інформаційний семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». У заходах взяли участь 37 жінок.

Мета таких заходів є підвищення самооцінки жінок, активізація їх зусиль щодо покращення свого майбутнього .

Як зазначила начальниця відділу активної підтримки безробітних Ольга Самарська, на таких зустрічах розглядають різноманітні питання, які стосуються жінок. Через тренінгові вправи вони аналізують та презентують свої вміння, розповідають про мрії та намагаються перетворювати їх на цілі, вибудовуючи шляхи їх реалізації.

Такі семінари корисні тим, що наші безробітні навчаються на них знаходити нові ідеї та можливості для побудови чи зміни свого професійного майбутнього, зазначили у Смілянському центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *