Смілянський центр робітничих професій зустрічав гостей

DSCN39292 березня ДНЗ «Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» гостинно зустрічав учнів м.Сміла та м.Кам’янка,   які завітали на свято «День відкритих дверей».   Такий цікавий   та надзвичайно корисний захід, який у навчальному закладі проводиться   уже традиційно, – є вичерпним першоджерелом інформації для учнів 9-х   та 11-х класів загальноосвітніх шкіл.

Працівники навчального закладу подбали про те, щоб гості максимально корисно провели свій час та ознайомилися з навчальним  закладом, із професіями та умовами вступу. Також гості почули думку майбутніх кваліфікованих робітників  – кухарів, кондитерів, офіціантів,  швачок, верстатників широкого профілю, слюсарів з ремонту автомобілів,

DSCN3931 електрогазозварників, операторів комп’ютерного набору, секретарів керівника, штукатурів, малярів, мулярів, лицювальників – плиточників  та монтажників гіпсокартоних конструкцій стосовно професій, які вони опановують в стінах ДНЗ «Смілянський ЦППРК».

Кожен з присутніх зміг  оцінити майстер – класи в яких активну участь брали запрошені учні. ДНЗ «Смілянський ЦППРК» є сучасним навчальним закладом і живе цікавим та насиченим життям. Ми маємо велику надію,  що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав до нас на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане нашим першокурсником!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *