Смілянський центр навчає фахівців під замовлення роботодавців

zobrazhennya_viber_2021-05-24_11-36-14_0Нещодавно за направленням Черкаського міського центру зайнятості на підприємстві ТОВ «Еверс» 15 безробітних розпочали навчання за професією «Швачка». Навчання проводиться за дуальною формою на базі Смілянського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. Слухачів підібрали на замовлення роботодавця.

Для набуття професійно-практичного досвіду слухачами, на підприємстві створили умови для навчання. Облаштований окремий навчальний клас, забезпечений усім необхідним обладнанням для проходження теоретичного курсу навчання та цех для проходження практичних занять.

Ефективність та результативність навчання безробітних за дуальною формою гарантована, адже воно передбачає врахування особливостей та специфіки виробництва, а весь навчальний процес супроводжують досвідчені наставники від роботодавця, зазначили у Черкаському центрі зайнятості.

Державна служба зайнятості, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, організовує професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавця. Таке навчання здійснюється у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти, на підприємствах, в установах та організаціях, або безпосередньо у роботодавця – замовника кадрів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *