Смілянський тренер отримав відзнаку від Федерації баскетболу України та МГО «Країна Баскетболія»

DSC_0067_1613921037Черговий тур Відкритого чемпіонату Черкас із баскетболу стартував із приємної події. Президент МГО “Країна Баскетболія” Олександр Нагорний вручив смілянину, керівнику і тренеру команди “Ассоль” Івану Перенку подяку

, повідомили у Федерації баскетболу Черкаської області.

Відзнаку від президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського Іван Васильович отримав за вагомий внесок у розвиток дитячого і аматорського баскетболу у Смілі. Такий подаруно Іван Петренко отримав з нагоди 60-річчя.

Іван Петренко розвиває баскетбол у Смілі вже більше 20-ти років. З 1996-го року він очолює гурток з баскетболу у місцевому Будинку культури, тренує чотири групи дітей різного віку. Кілька років команда зі Сміли бере участь у чемпіонаті Черкас із баскетболу і посідає перше місце у своїй групі.

– Баскетбол займає дуже важливе значення у моєму житті. Постійно слідкую за українським басктеболом, вболіваю за “Черкаських Мавп”. Посильно намагаюся розвивати баскетбол у нашому місті. Я займаюся самотужки із чотирма групами. Паралельно займаємося аматорським баскетболом. У нас непогані результаті у чемпіонаті Черкас із баскетболу. Дуже приємно отримувати таку відзнаку. Дякую керівництву Федерації баскетболу України і президенту Михайлу Бродському, – зазначив Іван Петренко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *