Смілянський суд певний час не зможе надсилати кореспонденцію поштою

судЗ 2 листопада поштові відділення “Укрпошта” припинили прийом поштової кореспонденції від місцевих судів Черкаської області.

Така ситуація склалася через велику заборгованість по оплаті послуг з відправлення поштової кореспонденції, інформують у Смілянськой міськрайонному суді.

Тому, для своєчасного повідомлення учасників судових справ про день та час судових засідань, громадян, які звертаються до суду, просять використовувати сучасні альтернативні способи для інформації із суду:

  • ознайомитися з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті Смілянського міськрайонного суду у розділі «Громадянам», «Списки судових справ, призначених до розгляду»;
  • телефонувати до Єдиного Контакт-центру судової влади України за номером 0-800-501-492 (безкоштовно по всій території України);
  • отримувати процесуальні документи електронною поштою через підсистему «Електронний суд», для чого необхідно зареєструватися на сайті https://id.court.gov.ua/.

Номер телефону, за яким можна отримати інформацію про стан розгляду справ, які перебувають чи перебували у провадженні Смілянського міськрайонного суду Черкаської області: (04733) 2-46-37 (канцелярія суду).

Надсилання кореспонденції буде відновлено у разі надходження фінансування, зазначають у суді.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *