У Смілянському районі електричних мереж попередили про страйк

30 травня працівники міського району електричних мереж планують почати безстроковий страйк. Причина – заборгованість по зарплаті. Подібні акції протесту проводять ще 12 аналогічних електропостачальних підприємств в області. Про це на сьогоднішньому засіданні комісії з питань забезпечення сталого функціонування ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу повідомив начальник міського РЕМу Валентин Головченко.
– З 30 числа проводитимуться лише наступні роботи – аварійні, а також організація виконання робіт на установках ПАТ “Черкасиобленерго” та робіт по відновленню елекропостачання таких споживачів як лікарні, очисні споруди, водопостачання та водовідведення і інші соціальні об’єкти. Що стосується робіт по електромережах – буде проводитись лише відключення для уникнення випадків ураження електричним струмом та інших негативних явищ. Всі інші роботи по відновленню електропостачання проводитись не будуть.
Як повідомив Валентин Головченко, головною причиною невиплат зарплат є складна ситуація на Черкасиобленерго.  І це при тому, що проплата за електроенергію по Смілі складає практично 100%.

Більше про це дивіться у сюжеті телестудії «Тясмин».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *