Стало відомо, хто може очолити Смілянський психоневрологічний інтернат

Під головуванням заступника голови обласної ради Михайла Мушієка відбулося друге засідання конкурсної комісії на заняття посади директора Смілянського психоневрологічного інтернату.

Загалом на цю посаду було два претенденти:

Віктор Голубець – юрист за освітою. Зараз працює заступником генерального директора ТОВ “Агро-Рось” з питань охоронної діяльності та організації заходів охорони.

Тетяна Мороз – має економічну освіту та кваліфікацію магістра за спеціальністю “Соціальна робота”. У 1997-2002 роках працювала у Смілянському дитячому будинку-інтернаті, а з 4 лютого 2014-го року призначена директором Смілянського психоневрологічного інтернату.

Члени комісії обговорили конкурсні пропозиції та визначили переможницею конкурсу Тетяну Мороз.

У перспективному плані розвитку закладу вона виокремила 6 пріоритетних напрямків розвитку інтернату.

Переможниця конкурсу наголошує і на необхідності запровадження енергоощадних технологій, зокрема утеплення фасаду, заміні старої котельні тощо. Для економії бюджетних коштів на ці заходи планується заробити частину коштів завдяки підсобному господарству тощо.

Якщо кандидатуру Тетяни Мороз підтримають депутати під час засідання сесії обласної ради, то з нею укладуть контракт терміном на два роки, інфомує сайт Черкаської обласної ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.