Смілянський професійно-технічний навчальний заклад пише про випускників-учасників АТО

гавриленкоУчні державного навчального закладу «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» продовжують пошук матеріалів про випускників навчального закладу, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України. Уже є інформація про 15 випускників, а з окремими зустрілися і взяли інтерв’ю.
Один із героїв розповіді – Дмитро Петрович Гавриленко. Народився 9 грудня 1976 року в Смілі. Батьки, Петро Володимирович і Олена Іванівна, хотіли бачити сина чесним, працьовитим, людяним, тому його вихованню надавали належну увагу. Сім’ю Гавриленків добре знають у Гречківці. Дмитро дуже хотів бути схожим на батька і діда. Мріяв, щоб колись і про нього сказали друзі, знайомі, сусіди хороше слово. Навчався в школі №16, знання давались йому легко, тому й оцінки завжди були тільки хороші. Завжди усміхнений, життєрадісний, легко спілкувався з однолітками, тому мав багато друзів. Після закінчення 9 класу вступив до СПТУ №4 (найстаріший професійно-технічний заклад нашого міста, який проіснував майже 80 років, з 1922 до 2000 року), де навчався 3 роки, з 1992 до 1995, за професією «столяр»…
…Після армії працював столяром в Шевченківській дистанції цивільних споруд, потім на будівельних об’єктах Києва. Освоїв будівельні професії штукатура, плиточника-облицювальника. З дружиною Іриною виховують сина Дениса.
…Війна на Сході внесла тимчасові корректив в мирні життєві плани Дмитра.

Детальніше читайте у газеті «Сміла» від 17 травня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *