Смілянський осередок НСЖУ поповнився молодими талановитими журналістами

00318.MTS_snapshot_03.25_[2020.07.03_13.02.41]Черкаська обласна організація Національної спілки журналістів України поповнилася новими спілчанами.  Це журналістки зі Сміли Алла Дудирєва і Таїсія Соболь. Їх рекомендувала до вступу смілянська міськрайонна організація. Святкове зібрання відбулося на комунальному підприємстві «Медіа-центр», яке очолює Людмила Скороход.

Вручення спілчанських квитків приурочили до дня Конституції України та Дня молоді. Відрадно, що до Національної спілки журналістів України охоче вступає молодь, зазначила у відеовітанні голова Черкаської обласної організації НСЖУ Тетяна Калиновська.

Смілянська міськрайонна організація національної спілки журналістів України є однією з найчисельніших на Черкащині, наголосила голова первинного осередку Юлія Харченко і представила колег, які доєдналися до спілчанської когорти. Таїсія Соболь у журналістській професії вже 8 років, вона кореспондент  комунального підприємства «Медіа-центр», ведуча телестудії та радіо «Тясмин» ФМ.  

Алла Дудирєва у засобах масової інформації вже шість років. Працювала  в місцевій пресі, на радіо, нині керівник зразкового дитячого колективу – дитячої телестудії «Я+Ти» Будинку дитячої та юнацької творчості.

Спілчан-новачків привітали більш досвідчені майстрами слова і пера? члени НСЖУ – Олексій Пухний, Олександр Чорновол, Анатолій Самарський, які свого часу очолювали відповідно редакції газети «Сміла» та Смілянського міськрайонного радіо, Світлана Остапова – керівник творчого об’єднання «Ідея» смілянської гімназії, Наталія Карпенко – працювала в газеті «Сміла», очолювала відділ внутрішньої політики міськвиконкому, яка і нині не пориває з журналістикою та ін. Була нагода обмінятися думками, поговорити про секрети професії, виклики сьогодення і успішний фаховий досвід.

Вручення спілчанських квитків нашим колегам збіглося в часі також з днем спортивного журналіста. Під час зустрічі пригадалися також особисті та професійні дати, які відзначають смілянської журналістики у 2020-му.

00318.MTS_snapshot_09.43_[2020.07.03_13.10.19]DSC_0234DSC_0337DSC_0453DSC_0471 DSC_0496

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *