Смілянський ліцей отримав звання Асоційованої школи ЮНЕСКО

56899537_408443229720451_3905744831216877568_nНа всеукраїнському рівні смілянському ліцею «ЛІДЕР» було надано звання Асоційованої школи ЮНЕСКО. Цієї події тут чекали понад півтора року та своєю працею щодня доводили, що дійсно гідні цього величного звання.

– Сьогодні ми – один із чотирьох провідних закладів Черкаської області та один із 38 закладів по всій Україні, що мають честь нести таке високе звання. Бути учасником такого масштабного проекту – велика відповідальність, адже основною ціллю об’єднання найпотужніших закладів освіти світу є забезпечення якісної освіти, націленої на реалізацію проектів щодо підтримки знань у галузі прав людини, демократії, міжкультурних зв’язків та захисту довкілля в системі ООН, – розповідають у навчальному закладі.

Пріоритетними цілями асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні є виховання дітей і молоді у дусі миру, демократії, прав людини, толерантності і взаєморозуміння між народами на шляху реального співробітництва і взаємозбагачення культур, причетності до розв’язання світових проблем через партнерство в системі Організації Об’єднаних Націй.
Тому досягнення нашого «Лідера» – це ще один крок до розвитку не лише української освіти, а й освіти усього світу. 

У ліцеї “Лідер” горді тим, що отримали честь нести таке почесне звання – бути асоційованою школою ЮНЕСКО.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *