Смілянський лісівник взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції

198992603_829270534366928_9141425326195919598_nПід такою назвою пройшла VIII Міжнародна науково-практична конференція, у якій взяв участь провідний інженер з охорони праці ДП «Смілянський лісгосп» Сергій Затуливітер.

Працівники підприємства постійно навчаються, підвищують свій кваліфікаційний та освітній рівень, вивчають досвід провідних вітчизняних колег, інформують у пресцентрі Смілянського лісгоспу.

Провідні експерти країни та Європейського союзу у сфері безпеки праці та здоров`я на роботі провели 5 тематичних сесій, 6 майстер-класів та практикумів, а ще до уваги учасників інформаційного проекту були представлені презентації, відеосюжети, дискусії та обговорення.

Загалом учасники конференції розглянули питання, пов’язані із реформою законодавства з безпеки та гігієни праці та новою системою управління безпекою та здоров’ям працівників, також говорили про атестацію робочих місць як оцінку ризиків професійних захворювань та інше.

– До уваги слухачів конференції, було представлено багато корисної, цікавої та потрібної інформації для кожного спеціаліста, котрий працює у сфері охорони праці, – поділився враженнями Сергій Затуливітер, – отримані знання, досвід та практики стануть справжньою знахідкою у щоденній роботі на виробництві.

Також по закінченні лекційного курсу учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.