Смілянський лісгосп залучив до лісового фонду понад 90 гектарів територій

лісНа виконання Указу Президента України “Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів”, реалізації ініціативи «Масштабне залісення України» смілянські лісівники восени розіслали листи у всі ОТГ, у межах яких провадять лісогосподарську діяльність.

Суть – інформування про необхідність ідентифікації самозалісених та придатних для створення лісів земельних ділянок державної та комунальної форм власності для їх подальшого використання для досягнення оптимальної лісистості України. Простіше кажучи, про можливу передачу земель, які непридатні для ведення сільського господарства з метою подальшого їх залісення. Це можуть бути балки, яруги, деградовані, малопродуктивні ґрунти тощо.

Із усіх проінформованих ОТГ – Березняківська, Тернівська, Ротмістрівська, Мліївська, Городищенська, В’язівська, Степанківська та Балаклеївська – лише остання в переліку підійшла до завдання відповідально та з державницькою позицією: передали до лісового фонду 93 га залісених територій.

Як зазначили у Смілянському лісгоспі, інші громади показали, ймовірно, неправильну інформацію щодо земель, яка не відповідає тій, що є в публічній кадастровій карті.

Керівників громад просять ретельніше переглянути пропозицію лісівників, це дасть змогу збільшити лісистість нашого регіону і держави, вцілому.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.