Смілянський лісгосп у трійці лідерів із продажу новорічних ялинок

ялинки_Смілянський лісгосп у трійці лідерів із продажу новорічних ялинок серед лісгоспів Черкащини. Протягом ялинкової кампанії тут реалізували 2242 дерева. Більше новорічних зелених красунь в області продали лише Уманський (4035 шт.) та Черкаський лісгоспи (3593 шт.).

Загалом протягом ялинкової кампанії держлісгоспами області реалізовано 18884 новорічних ялин і сосен на загальну суму понад 1 млн. грн. Середня ціна новорічних ялинок склала 59 гривень, інформують у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Усі новорічні ялинки були вирощені на спеціальних плантаціях або ж заготовлені у ході виконання лісогосподарських заходів з догляду за лісовими насадженнями.

Лісівники Черкащини забезпечили головними атрибутами новорічних свят соціальні заклади та установи, що зверталися за допомогою, – дитячі садки, школи, дитячі навчальні центри, інтернати, лікарні.

В обласному управлінні діяв телефон «гарячої лінії», за можна було детальніше дізнатися про реалізацію новорічних ялинок в лісгоспах та лісництвах, висловити свої скарги, повідомити про правопорушення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *