Смілянський лісгосп: серед пріоритетів – охорона праці

289756233_393283249496874_8191434465903485608_nДнями у Смілянському лісовому господарстві провели оперативний адміністративно-громадський контроль з охорони праці IV рівня за участю головного спеціаліста сектору використання лісосировинних ресурсів та охорони праці обласного управління лісового та мисливського господарства Максима Кісіля.

Охорона життя і праці кожного працівника та недопущення виробничого травматизму – це одне з пріоритетних завдань для керівництва підприємства. Тож у лісгоспі проводиться постійна планомірна робота щодо профілактики та зниження рівня виробничого травматизму.

Під час перевірки провідний інженер з охорони праці підприємства Сергій Затуливітер ознайомив із роботою лісопункту, в склад якого входить нижній склад, ремонтно-механічна майстерня і гараж. Було здійснено перевірку щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв.

Ознайомилися зі специфікою роботи і умовами праці при проведенні лісозаготівельних робіт приватними суб’єктами господарювання.

Акцентовано увагу на проведенні навчання щодо визначення заходів, які необхідно здійснити для усунення чи зменшення ризику, зниження кількості людських помилок, консультування та залучення працівників до аналізу джерел небезпеки, формування культури безпеки.

За інформацією Черкаського ОУЛМГ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.