Смілянський лісгосп – серед держлісгоспів області із найвищою рентабельністю

????????????????????????????????????В обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника Олександра Дзюбенка відбулося засідання колегії за участю заступників начальника, головних спеціалістів, директорів держлісгоспів.Тут підбили підсумки роботи за І квартал 2021 року.

За цей час усі держлісгоспи спрацювали прибутково. Отримано 14,4 млн грн чистого прибутку. Рентабельність діяльності держлісгоспів склала 6,3%, що є найвищим показником серед управлінь системи Держлісагентства України.

Найвища рентабельність у Смілянського, Лисянського та Кам`янського держлісгоспів. Освоєно близько 10,2 млн. грн капітальних інвестицій.

До бюджетів усіх рівнів протягом першого кварталу ц.р. сплачено понад 92 мільйони гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. Крім податків, держлісгоспами сплачено 17,4  млн грн єдиного соціального внеску. Разом сплачено податків та ЄСВ –  майже 110 млн грн, що становить 45% в реалізації продукції.

З початку року працівниками державної лісової охорони складено 46 адміністративних протоколів.

Також, на Лісівники Черкащини успішно та своєчасно завершили весняну лісокультурну кампанію. Створено лісових культур на загальній площі  978,6 гектарів. Здійснено доповнення минулорічних лісових культур на площі понад 2200 гектарів. Загалом висаджено близько 7 мільйонів штук сіянців. Основними лісоутворюючими породами для області є сосна звичайна та дуб звичайний, висаджували й інші породи – модрину, дуб, горіх, липу, сосну кримську, клени, ясен, ялину, березу, гледичію, грушу, черешню та інші, повідомили у Черкасьому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *