Із 1 серпня зросла ціна на дрова

296207779_365481139084032_8450086278867011723_nДонині в Смілянському лісгоспі ціна на дрова непромислового призначення була затверджена на рівні минулого року. Однак, у зв’язку із економічною ситуацією в країні ми були вимушені дещо підняти ціни на деревину.

Серед головних причин – зростання витратної частини на лісозаготівлю. Найпримітивніший, але не менш важливий, приклад – здорожчання паливних матеріалів.

Таким чином, ціна на дрова непромислового використання у ДП «Смілянський лісгосп» із 1 серпня 2022 року становить:

1. І група – порода: дуб, ясен, клен, граб, берест, акація, береза, дуб червоний, модрина, черешня – 960 грн з ПДВ/м.куб.
2. ІІ група – порода: сосна, вільха – 738 грн з ПДВ/м.куб.
3. ІІІ група – порода: липа,тополя, осика, верба, ялина – 738 грн з ПДВ/м.куб.

Ціни вказані на умовах відпуску деревини із місць заготівлі (лісосік). Дрова для населення відпускаються виключно метрової довжини.

У Смілянському лісгоспі нагадують порядок відпуску деревини для опалювальних потреб населення:
1. Замовнику необхідно звернутися в найближче лісництво чи контору лісгоспу із заявою. У заяві повинен бути вказаний обсяг деревини, адреса проживання, паспортні дані та індивідуальний податковий номер покупця. Під час подання заяви особа отримує від координатора реалізації дров контактні дані представника лісництва, відповідального за відпуск деревини.

2. Отримати та оплатити рахунок, відповідно до вказаного в заяві об’єму деревини. Здійснити оплату можна у будь-якому відділенні банку або через інтернет-банкінг (Приват 24 тощо).

3. Повідомити телефоном представника лісництва про здійснену оплату та погодити з ним дату та місце відвантаження деревини.

Примітка: замовнику варто подбати про організацію навантаження та доставку дров від місця заготівлі до помешкання, адже підприємство не має технічної можливості надання таких послуг.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.