Смілянський комбінат “Дніпро” інвестував у модернізацію більше 2 млн грн

1496837536_19_2Комбінат Держрезерву «Дніпро», розташований у місті Сміла у модернізацію та оновлення основних фондів у 2018 році вклав 2,1 млн грн. Про це інформує «Діловий регіон».

Про це повідомила генеральний директор ДО «Комбінат «Дніпро» Наталія Матусевич.
«Безпрецедентний показник за всю історію діяльності комбінату, а також один з найбільших обсягів вкладених у модернізацію коштів серед організацій та підприємств системи держрезерву. Це, дає нам змогу не лише покращувати умови зберігання, власне, державних резервів, а й забезпечує підвищення рівня конкурентоздатності по наданню послуг зберігання на комерційній основі», – зауважила керівник підприємства.

Серед найбільш вагомих інвестицій у модернізацію Наталія Матусевич назвала ремонт та переобладнання складів, столярного цеху, прилеглої території, поточний ремонт та обладнання побутового корпусу, інших приміщень. Окрім того, суттєво вдосконалено та модернізовано систему охорони та відеонагляду. При цьому, генеральний директор звернула увагу, що абсолютно всі роботи щодо модернізації були проведені власним коштом комбінату.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *