Смілянський колектив став володарем Гран-Прі на Всеукраїнському фестивалі талантів

OLYMPUS DIGITAL CAMERAДитячий фольклорний колектив «Мариця» Смілянської музичної школи №2 став володарем Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі талантів «Діамант», який відбувся 25 лютого у місті Дніпрі. Близько року, як викладачем вокалу Анною Ярошенко був створений дитячий фольклорний колектив «Мариця» при дитячій музичній школі №2. За цей короткий період, колектив вже встиг полюбитися смілянському глядачеві, виступаючи на загальноміських заходах.
В січні цього року зі своєю першою сольною програмою колядок і щедрівок колектив отримав першу премію на Всеукраїнському конкурсі у козацькій столиці, славетному місті – Чигирин. Потім відбувся запис на телестудії «Рось» із Новорічно – різдвяною програмою.
Висловлюємо вдячність за фінансову підтримку, надану колективу для участі у конкурсі, міській організації ВО «Черкащани» та ФОП Віталію Лисенку.
Вітаємо юних талантів з перемогою! Бажаємо творчого натхнення, невичерпного бажання зачаровувати глядачів своїми дивовижними і неповторними виступами!

Ірина Бобошко,

начальник відділу культури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *