Смілянський колектор: нові старі проблеми

00321.MTS_snapshot_00.01_[2017.02.21_15.30.24]У редакцію зателефонували жителі вулиці Василя Симоненка (колишньої Карла Маркса). Вони повідомили, що на їхній вулиці стався порив колектора, просили втрутитися, щоб роботи з ліквідації аварії провели оперативно та якісно.
Як повідомили у комунальному підприємстві «ВодГео», порвало чавунну трубу діаметром 430 міліметрів. Аварійна бригада виїхала на місце. Ця ділянка підключена до каналізаційно-насосної станції №2, що обслуговує увесь мікрорайон Шевченка. Робітники пояснили, що намагаються ліквідувати порив якнайшвидше, щоб запустити насосну станцію і подати воду на район. Звернули увагу на те, що на разі це єдиний колектор, інший, запасний, санують, тобто його відключено. Причина в тому, що минулого року розпочали реконструкцію колектора, виділили більше чотирьох мільйонів гривень ще позаторік, але черкаські підрядники, яким доручили виконувати роботу, її не завершили. Це не смілянська організація і тому місцева влада не може на неї впливати.

Проблеми з реконструкцією постійно висвітлює газета «Сміла» та телестудія «Тясмин». Депутат міської ради, головний редактор комунального підприємства «Медіа-центр» Людмила Скороход тримає ситуацію під особистим контролем. І міська влада, і депутатський корпус докладуть зусиль, щоб з настанням весни і відповідних погодних умов, роботи по реконструкції другої гілки колектора таки завершать.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *