Смілянський коледж харчових технологій запросив на День відкритих дверей

DSC_148325 листопада у Смілянський коледж харчових технологій НУХТ завітали майбутні абітурієнти та їх батьки. Гостями стали випускники шкіл Сміли, а також Смілянського, Шполянського, Звенигородського, Кам’янського, Черкаського, Городищенського районів нашої області, повідомляють у навчальному закладі.

На початку зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки мали можливість оглянути традиційну виставку найкращих досягнень студентів коледжу, ознайомитися з можливостями та перспективами кожної з представлених професій, розпитати студентів про спеціальності, за якими проводиться підготовка майбутніх спеціалістів. Студенти та викладачі розповіли гостям про обрані спеціальності, намагалися зацікавити презентаціями та відеосюжетами.

Директор коледжу, Олександр Іванович Хоменко, познайомив гостей з історією навчального закладу, розповів про перспективи отримання вищої освіти в коледжі, про працевлаштування випускників.

Студенти згадували свої перші Дні відкритих дверей, коли вони вперше завітали до коледжу, підготовчі курси та свої найяскравіші враження від навчання. Студенти четвертого курсу поділилися своїми враженнями від проходження технологічної практики на підприємствах України, похвалилися першими заробленими коштами та пропозиціями від працедавців.

Після офіційної частини для гостей запросили ознайомитися із матеріально-технічною базою навчального закладу.

DSC_1516 DSC_1469

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *