Смілянський коледж харчових технологій провів перший міський кіберспортивний турнір

DSC_8456За ініціативи студради та студпрофкому СКХТ НУХТ в стінах коледжу був вперше проведений міський турнір з кіберспортивної гри FIFA15 у віковій категорії «юніори». Змагання пройшли під лозунгом «Будь кращим. Грай серед кращих».
В турнірі прийняли участь студенти першого курсу коледжу харчових технологій та учні 9-х класів шкіл міста Сміли.
Розпочалися змагання традиційно – із знайомства,  оголошення правил гри та жеребкування. Під час матчів на турнірі відчувалася атмосфера стадіону – кожен забитий гол супроводжувався бурхливими емоціями. Глядачі активно підтримували гравців та вигукували кричалки. Учасники докладали усіх зусиль, щоб прорватися в наступне турнірне коло.
І нарешті довгоочікуваний фінал. Весь матч глядачі були у напрузі, адже рахунок був 0:0 і всі  вже очікували завершення змагань серією пенальті. Але на останніх секундах 2 тайму у ворота влетів м’яч, який і приніс перемогу нашому студенту.
Отже, за результатами змагання бронзовим призером став учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Удоденко Назар, срібним призером – студент групи ОМР16 Постойко Олександр, а золотим призером – студент групи МЕХ16 Леврінц Ярослав.

Прес-центр СКХТ НУХТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *