Смілянських студентів запросили на роботу та провели пізнавальну екскурсію підприємством

PB290006Керівництво одного із приватних підприємств Сміли запропонували студентам-випускникам 4 курсу Смілянського коледжу харчових технологій, які навчаються за спеціальністю «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», працевлаштування на посаду оператора верстатів з ЧПК та технолога-програміста. Виробництво спеціалізується на деревообробці та виготовлення виробів з ДСП-плит.

Викладачі комісії фахових дисциплін інженерної механіки разом з студентами побували  на екскурсії та ознайомились з сучасним деревообробним обладнанням з ЧПК, продукцією, умовами праці. Екскурсія пройшла в невимушеній атмосфері, студенти отримали відповіді на питання, які їх цікавили, дізналися про технологію виготовлення виробів із дерева, складання виробів в продукцію.

Студенти ознайомились з роботою верстатів з ЧПК, принципом створення керуючих програм, за допомогою САМ-системи АrtCAM та відпрацювання керуючих програм на верстатах, з використанням пристрою ЧПК Маch3. Екскурсія виявилась змістовною, цікавою та пізнавальною, зазначають у Смілянському коледжі харчових технологій.

PB290006 PB290015 PB290012

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *