Смілянських стоматологів привітали із професійним святом

dsc_0016Представники міської влади з нагоди Міжнародного дня стоматолога висловили найщиріші слова вдячності працівникам міської стоматологічної поліклініки.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

– Ваша професія вимагає не тільки глибоких знань, досвіду і майстерності, але також і величезного милосердя, турботи і душевного тепла, аби навіть в найважчих ситуаціях вірити в краще і знаходити слова підтримки, яких потребують Ваші пацієнти, – зазначив у вільному слові міський голова Сергій Ананко.

За сумлінну та невтомну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток нових методів стоматологічної галузі міста отримали подяки виконуючий обов’язки директора Олег Тригубчак, лікарі-стоматологи Надія Пабат, Олексій Данилюк та Валентина Давиденко.

Заступник міського голови Тетяна Карло повідомила приємну новину: незабаром у стоматологічній поліклініці з’явиться пандус, вже оголошено конкурс на закупівлю через електронну систему ProZorro.

Комунальний заклад зможе надавати додаткову послугу для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Керівник міста наголосили, що буде всіляко сприятимуть розвитку медичної галузі міста та покращенню надання медичних послуг жителям міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *