Смілянських школярів запрошують зареєструватися на пробне ЗНО

ЗНОКожен охочий зможе зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме з 9 по 31 січня 2018 року. Інформацію про вартість пробного ЗНО розміщено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Про це повідомив УЦОЯО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської німецької, французької мов – 31 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня.

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *