Смілянських школярів запрошують взяти участь у програмі досліджень «Мрія Юлії»

гербУ смілянському управлінні освіти, молоді та спорту запрошують школярів до участі у програмі «Мрія Юлії».

Це безкоштовна програма для талановитих школярів (9-11 класи) з України, які захоплюються математикою. За цією програмою студенти збираються онлайн один раз на тиждень у невеликих групах, щоб вивчати розширені математичні теми за межами шкільної програми або працювати над математичними дослідницькими проєктами під керівництвом академічних наставників із числа аспірантів факультету математики Массачусетського технологічного інституту.

Yulia’s Dream – це ініціатива в рамках PRIMES – Програми досліджень у галузі математики, інженерії та природничих наук для старшокласників Массачусетського технологічного інституту.

Робочі групи в Yulia’s Dream працюватимуть так само, як і в  PRIMES віддаленій частині PRIMES. «Мрія Юлії» присвячена пам’яті Юлії Здановської, 21-річної випускниці Київського національного університету, срібного призера Європейської жіночої математичної олімпіади 2017 року, викладача програми «Навчай для України», яка загинула від російської ракети у своєму рідному місті Харкові.

Детальна інформація можна за посиланням: https://math.mit.edu/research/highschool/primes/YuliasDream.php 

Подати заявку можна до 12 квітня.  Вона повинна включати рішення  набору завдань для вступу на 2022 рік.  За наявності питань звертайтесь: yuliasdream@mit.edu

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.