Смілянських школярів запрошують пройти тестування «Моя професія: консультаційна мережа»

Служба зайнятості пропонує смілянським дітям пройти безкоштовно тестування на базі платформи «Моя професія: консультаційна мережа». Платформа державної служби зайнятості з профорієнтаціїта розвитку кар’єри створена з метою наближення профорієнтаційних послуг до всіх хто планує свій професійний шлях. Це можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі у он-лайн режимі без відвідування центру зайнятості , якщо існує потреба у:

  • виборі чи зміні професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • визначенні схильності до підприємницької діяльності
  • оцінці власних здібностей та навичок (Soft Skills) та саморозвитку.

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри можна продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси, дізнатись який вид професійної діяльності Вам більше підходить. Тобто зробити власну профорієнтацію та за бажанням отримати додаткову консультацію фахівців державної служби зайнятості, що дієво допомагає усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

За додатковою інформацією звертатись до профконсультантів Смілянського міськрайонного центру зайнятості за телефоном: (04733) 4-25-26.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *