Смілянських школярів відправили на військово-польові збори

IMAG2072 (2)Смілянських одинадцятикласників відправили сьогодні на навчання із стрільби. Традиційно такі практичні заняття проводяться один день на базі, що в Оршанці, і є частиною триденних військово-польових зборів для цьогорічних випускників. Перед від’їздом 138 юнаків із 11 шкіл міста зібралися на площі біля Будинку рад. Привітали майбутніх захисників із початком зборів заступник міського голови Людмила Осейко та керівництво управління освіти, молоді та спорту. Про важливість військової підготовки і про зміни, які несе із собою ця школа, зазначила у виступі Людмила Осейко:

IMAG2067 (2)– Для багатьох юнаків цей день буде визначальним. Вірю, що ваші військово-польові збори додадуть вам мужності, нового подиху в житті, розуміння, що ви дійсно є чоловіками, нашими захисниками і тільки ви можете захистити нас і нашу країну, кордони і свої родини. Бажаю вам здоров’я, сил і удачі. Нехай ці збори пройдуть з новими враженнями та досягненнями.

Школярів розподілили по автобусам та розповіли порядок занять на день. Офіційно відкриття військово-польових зборів відбудеться завтра на центральній площі.

IMAG2064 (2) IMAG2062 (3)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *